ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-09-12
Kursant: Konrad


Gorąco polecam szkołę jazdy "Kursant" w której dane mi było odbyć kurs kat. "B". Jeśli chodzi o wykłady z teorii, czy też formalności wszystko przebiegało bez problemów. Natomiast jak wiadomo najważniejsze w nauce jazdy są zajęcia praktyczne. Kurs odbywałem z Panem Cezarym Karpińskim, i śmiało mogę polecić tego instruktora. Rzeczowy, spokojny, z bardzo dużym doświadczeniem, godziny jazdy upływały w miłej atmosferze. Dzięki Panu Cezaremu jazda samochodem zamiast stresu jest po prostu przyjemnością. Natomiast egzamin wewnętrzny, a następnie kilka jazd przed egzaminem państwowym miałem z Panem Zbigniewem Kulpą. Tutaj również widać było profesjonalizm i lata doświadczenia, a także świetne podejście do kursanta. Egzamin wewnętrzny nie był tylko formalnością, co akurat jest plusem, bo później dużo łatwiej zdać ten właściwy w WORD. Podsumowując, polecam ten duet, a także całą szkołę "Kursant", dzięki nim jestem już posiadaczem tak przydatnego w życiu kawałka plastiku. Dziękuję :)