ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-07-23
Kursant: AntoninaKohut


Gorąco polecam Szkołę Jazdy Kursant.. Bardzo profesjonalne podejście do każdego kursanta. Uczyłam się w tej szkole na kategorie B, i z pewnością wiem że do każdej innej kategorii będę przygotowywać się tutaj.Od całego serca dziękuję panu Januszu Hylewicz za cierpienie, miłą atmosferę i tą trudną teorie która stała się prostą w praktyce, za świetne przygotowanie do egzaminu i odrzucenie strachu do jazdy. Jego definicja dobrej i to naprawdę dobrej jazdy będzie prowadzić mnie przez całe życie, jako kierowcy. Dziękuję panu Sławomiru za egzamin wewnętrzny który zrobił ten pierwszy stresik dzięki któremu egzamin Państwowy nie byl takim trudnym..