ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Kurs na operatora Koparko ładowarki

2018-07-21
Kursant: Rafal Dobosz


Uwaga. Polecam wykładowce teorii Pana Romana który jest najbardziej kompetentna osoba z mega wiedza i super podejściem do kursantów. Jest to instruktor z powołania. Drugi instruktor Pan Marian za dużo wykłada o wszystkim i o niczym a szczególnie o silnikach i wzorach. Pan Kazimierz również jest osoba pomocą i z duża wiedza jak i praktyka. Jeżeli chodzi o obsługę biura Szkoły Kursant Pani Agnieszka jeździ na rowerze i czasami ściga z moim kolega kursantem Maximilianem. Ok teraz tak na poważnie Pani Agnieszka jest bardzo pomocna i wyrozumiała, posiada bardzo dobry kontakt z kursantami, zarówno telefoniczny jak i personalny.