ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-07-11
Kursant: Joanna Kustow


7.7 2018 dołączyłam po wielu godzinach do szczęśliwego grona kierowców. Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim osobom, których trud i wysiłek złożył się na mój mały sukces.Przede wszystkim dziękuję Arturowi Ķorkowi za wielką cierpliwość, serdeczność i wspaniałe podejście pedagogiczne do kursanta oraz Panu Sylwestrowi Butwickiemu za bardzo profesjonalne podejście do mojej nauki i wszelkie uwagi, które pozwliły mi na zdanie egzaminu za pierwszym podejściem. Chcę również podziękować Pani Ewelinie Mosiężnej za cenne wskazówki( wspaniale wytłumaczyła mi Pani martwą strefę).Na koniec chcę podziękować Panu Robertowi Staszkiewiczowi u którego miałam egzaminy wewnętrzne za wysoką kulturę osobistą i trafne uwagi na temat mojej jazdy egzaminacyjnej.Całemu zespołowi Kursanta życzę wszystkiego dobrego , a kursantom szerokiej drogi i wytrwałości.