ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-06-27
Kursant: Ewa Ryszawy


Dziękuję Panu Cezaremu Karpińskiemu za wspólnie spędzony czas podczas nauki jazdy samochodem, za wiarę we mnie i moje możliwości, motywację, profesjonalizm, życzliwość, miłą atmosferę. Byłam przekonana, że nie mam predyspozycji do bycia kierowcą, że nie uzyskam prawa jazdy. Nawet raz poddałam się. Po ośmiomiesięcznej przerwie poprosiłam Pana Czarka o poświęcenie mi paru godzin, żeby spróbować jeszcze raz. Trudno w to uwierzyć, ale wsiadłam do auta i po prostu pojechałam. Egzamin państwowy zdałam bez problemu za pierwszym razem. Drugim instruktorem, z którym spędziłam długie i trudne godziny podczas nauki jazdy samochodem jest Pan Sławek Marek - profesjonalny, cierpliwy, życzliwy, bardziej wierzący w moje możliwości, niż ja sama :) Panowie, gratuluję Wam sukcesu! To, że zdałam egzamin i mam prawo jazdy to Wasza zasługa. Dziękuję. Bardzo ważny wniosek, który zapamiętałam: jeździć samochodem tak, żeby było bezpiecznie dla mnie i dla innych uczestników ruchu.