ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat C + E/C = pakiet

2018-06-27
Kursant: Rafał Krakowski


C zdałem za 1 podejściem. Instruktorem był Marcin Zaremba. Dobrze szkoli niemniej na koniec nic nie wspomniał o egzaminie wewnętrznym i kazał dokupić 1 godz jazdy. Z pomocą przyszło biuro i pan Krzysztof Juszkiewicz który przeprowadził egzamin. Jeździłem z nim też na C+E. Był wymagający i czasem nerwowy. Mało mówił. Nie wiedziałem co o nim sądzić dopuki nie zdałem na C+E za pierwszym razem. Czułem że należycie mnie przygotował więc szczerze polecam tych obu instruktorów. Co do Marcina to ciężko o termin. Czasem wlepia zastępstwa. Dlatego jeździłem kilka razy z p. Maćkiem i też super. Polecam i dziękuję obydwu