ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-06-27
Kursant: Izabela Ośmiałowska


Kurs na kierowcę robiłam około 17 lat temu, nie zdałam egzaminu i odpuściłam na długi czas. Przyszedł czas na ponowne podejście i udało się za pierwszym razem!! Właśnie dzięki świetnym instruktorom ze szkoły Kursant:) Szczególne podziękowania dla Pana Zbyszka Kulpy- człowiek wulkan :) - który wyjeździł ze mną większość godzin i Jego "rzucamy żurawia" zostanie mi w głowie na zawsze ;-D, końcowe godziny wyjeździłam z Panem Sebastianem Skretkowiczem -oazą spokoju ;), który doszlifował moje poczucie pewności w aucie:) , na chwilę przed egzaminem pomógł przezwyciężyć nagłą czarną dziurę w głowie ;))). Oczywiście dziękuję też Panu Andrzejowi Świsulskiemu-szefowi - , który kontrolnie ze mną pojeździł, aby ewentualnie coś skorygować. Polecam szkołę Kursant z czystym sumieniem !!!