ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-05-29
Kursant: Monika Nowak


Witam serdecznie :) Z całego serca polecam szkołę jazdy KURSANT, a w szczególności Instruktora Pana Cezarego Karpińskiego :) Dzięki profesjonalnemu i rzetelnemu przygotowaniu, zdałam egzamin bezbłędnie za pierwszym razem! :) Pan Cezary jest cierpliwy, miły, wszystko dokładnie tłumaczy, widać, że praca jest dla niego pasją – oby jak najwięcej takich instruktorów :) Chciałabym również bardzo serdecznie podziękować Panu Zbigniewowi Kulpie, z którym miałam przyjemność odbyć kilka jazd, za jego cenne uwagi oraz wskazówki :) Nauka jazdy w tak doborowym towarzystwie, to sama przyjemność :) POZDRAWIAM SERDECZNIE I DO ZOBACZENIA NA DRODZE!!! :) :)