ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-05-29
Kursant: Wojciech S


Najlepsza instruktor - Pani Ewelina Mosiężna , najwyższych lotów przekaz wiedzy, najwyższej klasy - super przyswajalny. Nie stwarza dystansu w trakcie nauki czym nie blokuje kursanta. Egzamin praktyczny i teoretyczny w WORDZIE zdałem za pierwszym razem. Szczerze polecam Szkołę Jazdy KURSANT. DYREKCJA pochyla się nad najmniejszym problemem uczącego się, poświęca swój cenny czas i przekazuje wiedzę , w szczególnych przypadkach, nawet osobiście pomimo,że szkoli już teraz jedynie instruktorów jazdy. Bardzo dziękuje, nauka w Waszej Szkole to czysta przyjemność i cenna umiejetność zdobyta na całe źycie. Pozdrawiam. Wojtek S.