ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-05-22
Kursant: Kasia


Witam! Chciałabym z całego serca polecić szkołę jazdy KURSANT, a w szczególności pana Zbigniewa Kulpę, który jest najlepszym i najbardziej wyrozumiałym instruktorem na świecie! Pan Zbyszek profesjonalnie podszedł do tematu prawa jazdy, cierpliwie tłumaczył i ćwiczył manewry, które mi nie wychodziły bez żadnego grymasu czy krzywych spojrzeń. Włożył w moją naukę równie tyle samo wysiłku i serducha co ja, podnosił na duchu, gdy miałam chwile zwątpienia. Jazda z panem Zbyszkiem była czystą przyjemnością i przebiegała bez stresu w fantastycznej (nieraz zabawnej :) ) atmosferze. Pan Zbyszek nauczył mnie myślenia na drodze, bo jak to wielokrotnie powtarzał „bez myślenia nie ma jeżdżenia”, z czym się zgadzam bez dwóch zdań. Pan Zbyszek doskonale przygotował mnie do egzaminu, który zdałam bezbłędnie za pierwszym razem! W tym miejscu chciałabym też wspomnieć o panu Czarku Karpińskim, z którym miałam przyjemność pojeździć kilka godzin. Pan Czarek, podobnie jak pan Zbyszek jest instruktorem rzetelnym, miłym i godnym polecenia. Jego podejście do kursanta sprawia, że jazdy odbywały się bez zbędnego stresu, potrafił też udzielić cennych wskazówek i rad w sposób zrozumiały i przede wszystkim pomocny. Serdecznie polecam osobom niezdecydowanym szkołę jazdy KURSANT i wspomnianych przeze mnie instruktorów! Sukces gwarantowany! :)