ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-05-09
Kursant: Magdalena W


Trafiłam do tej szkoły jazdy z polecenia i teraz to ja będę polecać każdemu kto chcę zdobyć prawo jazdy. Pan Bartłomiej Majewski to wymagający ale wyrozumiały instruktor nie traci czasu i dokladnie wie jak trzeba przygotować do egzaminu państwowego. Idąc na egzamin czułam się pewna tego że zdam, byłam bardzo dobrze przygotowana. Jeśli chodzi o ogólną opinie o "Kursancie" tez nie odbiega od 5 gwiazdek kurs z zakresu teorii przebiegł sprawnie a godziny uczęszczania są dostosowane do kazdego (spotkania ranne i popołudniowe). Panie w biurze bardzo miłe i kompetentnie starają się odpowiedzieć na kazde pytanie. Polecam!