ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-04-20
Kursant: Olga Valebakhova


Witam, chciałabym podziękować Panu Andrzejowi. Za plecami mam kurs w innej szkole jazd we Wrocławiu z dodatkowymi 10 albo nawet 15 odpłatnymi godzinami, i trzy oblane państwowe egzaminy. Myślałam, że nigdy się nie nauczę i do końca życia będę jeździła rowerem. Przed czwartym egzaminem, chciałam wziąć pare godzin, żeby poćwiczyć przed egzaminem, i z różnych powodów nie chciałam zwracać do OSK do którego uczedtniczałam, właśnie wtedy został mi polecony pan Andrzej z państwa szkoły. Nie wierzyłam, że te dwie godziny coś dadzą, ale instruktor jest naprawdę super. Cierpliwy, bardzo dobrze tłumaczy każdą z sytuacji, którą spotykamy na drodze, daje wiele cennych wskazówek. Uczy jeździć, a nie tylko zdać egzamin. Podczas jazd skupia się w 100% na kursancie, po spotkaniach podsumowuje i omawia wszystko, co się wydarzyło. Potrafi również zmotywowa, w końcu uwierzyłam, że potrafię prowadzić samochód i dam radę zdać egzamin. Udało się za pierwszym razem! :) Dziękuję bardzo, napewno będę polecać swoim znajomym!