ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-04-19
Kursant: Kamila Lubak


Witam wszystkich, pomimo iż nie robiłam kursu w Kursancie, a jedynie godziny dodatkowe przed egzaminem, które wykupiłam po dłuższej przerwie nie jeżdżenia, chcaiaklm gorąco polecić właśnie te szkołę:) Miałam ogromną przyjemnośc trafić do Pana Zbyszka Kulpy, który wg. mnie jest bezkonkurencyjnym i bardzo profesjonalnym instruktorem :p Sposób prowadzenia lekcji, wiedza i poczucie humoru instruktora zaowocowały zdaniem u mnie egzaminu za pierwszym razem, gdzie myślałam że to raczej nie możliwe xD Na egzaminie nie było polecenia, które mnie w jaki kolwiek sposób zaskoczyło czy sprawiło dużą trudność, a komentarz egzaminatora na sam koniec egzaminu, że jeżdżąc ze mną czuł się bezpiecznie i komfortowo potwierdza że wiedza i umiejętności przekazane przez Pana Zbyszka spełniły swoje zadanie:) Dlatego jeżeli zastanawiasz się nad wyborem szkoły jazdy bez wahania możesz wybrać Kursanta i oczywiście najlepszego instruktora Pana Zbyszka Kulpe :)