ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-03-21
Kursant: Karol Ryś


Bardzo polecam szkołę jazdy Kursant i instruktorów, z którymi miałem przyjemność uczyć się jeździć. Moim instruktorem prowadzącym był Pan Zbigniew Kulpa. Pan Zbigniew nauczył mnie jeździć od zera, po godzinach spędzonych z nim w aucie czuję się pewnie za kierownicą. Poza nauczeniem mnie jak zdać egzamin przekazał mi także wiele wskazówek przydatnych w jeździe na codzień. Instruktor wyłapywał każdy mój błąd i tłumaczył jego istotę, oraz dbał o to, żebym go znowu nie popełnił. Jeździłem także z panami Cezarym Karpińskim i Mirosławem Wroną. Polecam szczerze obu instruktorów, egzamin wewnętrzny u pana Karpińskiego zaliczyłem bez stresu. Egzamin w WORDzie zaliczony bez błędów, w tym tygodniu odbieram "plastik" :)