ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-03-21
Kursant: Marcin Grabowski


Polecam każdemu szkołę jazdy Kursant, a przede wszystkim zajęcia praktyczne z panem Marcinem Grzywną. Potrafi w dobry sposób przekazać wiedzę i udzielić porad, które są skuteczne. Dzięki nim jazda staje się przyjemna i bezstresowa, a jego sprytne wskazówki dotyczące manewrów pozwalają na wykonywanie ich poprawnie niemal za każdym razem. Przygotowuje nie tylko do egzaminu, lecz także do dalszej poprawnej jazdy samochodem. Bardzo miły i kontaktowy instruktor, który potrafi dopasować się do godzin przystępnych dla kursanta, spokojnie wytłumaczyć przyczynę popełnianych błędów oraz je skutecznie eliminować. Zdecydowanie polecam każdemu lubiącemu konkretne i zrozumiałe tłumaczenie obsługi pojazdu i poruszania się nim na drodze.