ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-03-20
Kursant: Katarzyna Góralska


Szkoła jazdy Kursant dobrze przygotowuje do egzaminu. Moim instruktorem prowadzącym był Pan Zbigniew Kulpa. Instruktor z dużym doświadczeniem, temperamentem, wyłapujący nawet najmniejsze błędy, dzięki czemu można dobrze być przygotowanym zarówno do egzaminu jak i dalszej jazdy w życiu, po zdanym egzaminie. Miałam też przyjemność uczyć się od Pana Cezarego Karpińskiego, świetny instruktor, takze z doświadczeniem, dużą wiedzą oraz cierpliwością i pozytywną energią. Polecam także instruktora Pana Mirosława Wronę, bardzo rzetelny, doświadczony, konkretnie i spokojnie potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie. Dzięki naukom od tych istruktorów i godzinach jazd, szczęśliwie oczekuję już na wydanie prawa jazdy :) Pozdrawiam :)