ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-03-13
Kursant: Jakub


Teoretyczna część kursu była w porządku, ale najwięcej dowiedziałem się bez wątpienia w czasie praktycznej części kursu. Moim instruktorem był pan Marcin Grzywna, z którym wyjeździłem całe 30 godzin. I chodź początkowo zaskoczyło mnie trochę tempo wprowadzania kolejnych zajęć, to z obecnej perspektywy muszę stwierdzić, że nie zmieniłbym w nich niczego. W czasie jazdy z panem Marcinem miałem pewność, że nic istotnego nie umknie jego uwadze. Praktyka przebiegała w spokojnej atmosferze, co nie znaczy że pan Marcin potrafił być stanowczy w momentach kiedy było to potrzebne do trwałego "wbicia" wiedzy do głowy :), za co dziękuję. Każdy potencjalny błąd jaki mógłbym popełnić na egzaminie państwowym został zaadresowany. Poza tym otrzymałem mnóstwo praktycznych wskazówek, które choć nie dotyczyły samego egzaminu, to na pewno wyrobiły we mnie użyteczne nawyki, które w przyszłości pomogą mi bezpiecznie poruszać się samochodem.