ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-02-17
Kursant: Ewelina Lenda


Jeśli kurs prawa jazdy to tylko w kursancie, a jeśli zajęcia praktyczne to tylko z panem Robertem Staszkiewiczem. Pan Robert zna sie najlepiej na swojej pracy, jeśli widzi u kursanta braki w teorii to uczy jej w praktyce i dzięki temu można szybko załapać. Nie ma sztywnej atmosfery w samochodzie podczas jazdy, jest bardzo przyjacielska atmosfera, dużo śmiechu i bardzo dobry przekaz informacji. Jedyny minus pójścia do pana Roberta jest taki, że nie będzie on mógł egzaminować swojego kursanta na egzaminie państwowym(co jest w sumie logiczne). Serdecznie polecam pana Roberta, najlepszego instruktora w OSK KURSANT❤