ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-02-01
Kursant: Ivan Nikulin


Zaliczyłem teorię na 72/74 z pierwszego podejścia oraz egzamin praktyczny z drugiego, ale to zdecydowanie wynika z mojego własnego błędu. Jeździłem z panem Sławomirem Markiem i było cudownie, jestem naprawdę mu wdzięczny za ten świetny kurs. Nie do końca wierzyłem że zdążę opanować technikę jazdy na tyle szybko, ale pod koniec kursu zdałem sobie sprawę że rzeczywiście nie pozostaje nic jak pójść i zaliczyć egzaminy :) Pan Sławomir uprzejmie odpowiadał na wszelkie moje pytania i cierpliwie tłumaczył odpowiedzi, co na pewno wspomogło utrwaleniu mojej wiedzy. Po tym kursie nie tylko nauczyłem się do egzaminów, ale też nadbałem dużo wiedzy praktycznej ("życiowej"), co sprawia że znacząco mniej boję się teraz usiąść za kierownicę samodzielnie. Dziękuję również Pani Urszuli za świetny kurs teoretyczny z prowokacyjnymi przykładami sytuacji życiowych, które pamiętam do dziś :)