ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2018-01-30
Kursant: Pola Janusz


Po wielu próbach zdania egzaminu wewnętrznego trafiłam do Pani Moniki Turnau, która pokazała mi braki i uzupełniła zaległości wynikające z zaniedbań poprzedniego instruktora. Pani Monika w uporządkowany sposób uzupełniła moje umiejętności oraz pokazała na co zwracać uwagę. Rzetelnie i sumiennie przygotowała mnie do egzaminu, który zaliczyłam bez większych problemów już za pierwszym razem.Pani Monika pomogła mi poczuć się pewnie za kierownicą zarówno podczas zwykłej jazdy jak i w trudniejszych sytuacjach jakie mogą spotkać nas na drodze, dzięki temu nie bałam się ani egzaminu ani nie boję się teraz samodzielnego wyjazdu na drogę. Instruktorka nie tylko rzetelnie realizuje zagadnienia kursu oraz w pełni wykorzystuje czas zajęć (nie obcina lekcji tak jak robią to inni instruktorzy)ale także jest przemiłą, komunikatywną i bardzo konkretną osobą. Jestem przekonana, że moje umiejętności zawdzięczam Pani Monice Turnau.