ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B1 od 16 lat

2017-12-21
Kursant: Roman Ananiev


Skączyłem kurs prawa jazdy na kat.B1 i za 2 lata zapisze się na kat.B w najlepszej szkole we Wrocławiu, a może nawet na świecie. Zdałem wszystkie egzaminy za pierwszym razem bez żadnych problemów. Przez cały czas byłem pod skrzydłem Grzegorza Hałasa. Uprzejmie prosze, nie zapisujcie się do Grzesia, bo jego opieki na wszystkich nie stać! Im więcej ludzi tym rzadziej są jazdy z Panem Grzegorzem:( a ja bym chciał niemalże codziennie jeździć z nim:). Grzegorz Hałas wszystko pokaże i omówi w praktyce, w swoim stylu, że będziesz pamiętał to do starości. W samochodzie panuje świetna atmosfera. Jeśli stracisz kontrolę na sytuacją, Grzesiu i hamulec nie narażą cie na niebespieczeństwo:) Dlatego polecam wybrać szkołe 'Kursanrt' we Wrocławiu.