WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 3345 zł Cena promocyjna*: 3345 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-12-21
Kursant: Jadwiga Schaefer


Egzamin praktyczny oraz teoretyczny zdany za pierwszym razem. Egzamin praktyczny w WORD w dniu dzisiejszym, więc super prezent pod choinkę. Najlepszym instruktorem jest Pan Cezary Karpiński - człowiek, którego będę wspominać z ogromnym uśmiechem na twarzy! Jazdy odbywały się w przemiłej atmosferze, tematów do rozmów nigdy nie brakowało. Pan Cezary jest wymagający, ale spokojny i opanowany, doskonale wie, co przekazać kursantowi. Bardzo dobrze przygotował mnie na egzamin państwowy. Aż żal, że to już koniec :) Ponadto dziękuję również Panu Zbigniewowi, miałam przyjemność wyjeździć z Nim kilka godzin, nikt tak nie wytłumaczy wszystkich zawiłości.