WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 3292 zł Cena promocyjna*: 3292 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-11-06
Kursant: Mateusz Mielczyk


Chciałbym wszystkim zainteresowanym którzy będą korzystać z nauki prawka w szkole Kursant. Polecić szczególnie jednego z instruktorów Marcina Grzywę jest to osoba nad wyraz spokojna podchodząca do zdającego jak pedagog który zrobi wszystko żeby rożnymi metodami dotrzeć do kursanta i w jak najprostszy i najskuteczniejszy sposób nauczyć jazdy samochodem oraz zachowania w ruchu drogowym omawiając każda strefę oraz nasze zachowanie za kółkiem. Dzięki Marcinowi udało mi się zdać egzamin państwowy za pierwszym razem. Jest to osoba która podchodzi do kursantów z wielka pasją i traktuje nas jako swoich podopiecznych których chce bardzo dobrze przygotować do jazdy na drodze mających na uwadze innych poruszających sie po naszych drogach osób czy maszyn. A nie jak do kolejnego kursanta na którym można zarobić. Polecam szczerze i Pozdrawiam Serdecznie