WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 3279 zł Cena promocyjna*: 3279 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-10-30
Kursant: Anna Andrzejczyk


Nauka jazdy z Panem Sebastianem Skrętkowiczem jak najbardziej na plus:)Instruktor ,który profesjonalnie podchodzi do swojej pracy.Każde popełniane błędy notuje na kartce ,którą pózniej można sobie przeczytać przed snem :)i przeanalizować swoje błędy co oczywiście skutkowało ich eliminacją na kolejnej lekcji.Oczywiście za poprawę chwali.Wymagający ale taki powinien być instruktor .Stawia bardzo na bezpieczną i uważną jazdę.Dzięki Jego nastawieniu przed moim egzaminem ....Jedno miałam w głowie,że prawo jazdy mam już w kieszeni ..i tak też się stało bo egzamin zdałam za pierwszym razem.Polecam Pana Sebastiana.