WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 3277 zł Cena promocyjna*: 3277 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-10-30
Kursant: Monika Piekarz


Serdeczne podziękowania dla NAJLEPSZEGO INSTRUKTORA Pana Grzegorza Hałasa! Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego instruktora. Opanowanie, cierpliwość, a przede wszystkim ogromna wiedza, którą w łatwy i zrozumiały sposób potrafi przekazać Kursantowi - to tylko jedne z wielu pozytywnych cech wyróżniających Pana Grzegorza :-) Nie będę oryginalna i jak większość dziękuję za Przystanek na Brochowie i za Warszawę, która jednak istnieje! :-D Dziękuję także za wsparcie na egzaminie i za wiarę we mnie :-) Wszystkim Polecam Szkołę Jazdy KURSANT. Zostałam przygotowana do Egzaminu Państwowego - najlepiej jak tylko mogłam. Zaś wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem Instruktora, polecam Pana Grzegorza. Możecie być pewni, że przygotuje Was do egzaminu na 100 %. ! Dziękuję jeszcze raz i do zobaczenia na drodze ;-) :-)