ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat D ( po B ) + kwalifikacja wstępna przyspieszona = pakiet

2017-10-25
Kursant: Marek


OSK któremu nie można nic zarzucić. Wszystko jest wyjaśnione i zorganizowane w największych detalach. Jeżeli miałbym robić prawko raz jeszcze to tylko w KURSANT. Pan Darek z sekcji "autobusiarskiej" to człowiek dla którego nie ma rzeczy nie do załatwienia. Panowie Krzyś & Krzyś to instruktorzy, którzy nie tylko przygotują was do egzaminu, ale też do wzorowego wykonywania zawodu. A e całej trójce wsparcie znajdziecie się nawet poza lekcjami. Polecam również kurs kwalifikacji w wykonaniu panów Krystiana, Marcina oraz Adama, którzy nauczą wielu przydatnych rzeczy. Jeżeli chodzi o obsługę przez biuro to sympatyczne panie zawsze chętnie pomogą i odpowiedzą na nurtujące nas pytania. Polecam gorąco OSK KURSANT Daje 10 na 5 gwiazdek :D