WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 3247 zł Cena promocyjna*: 3247 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-10-11
Kursant: Kaja Gatkowska


Z całego serca polecam Pana Grzegorza Hałasa, Najlepszego Instruktora jazdy na świecie! To nie tylko Król szos, ale i powietrza - uwielbia latać, zwłaszcza lewym pasem! Z Panem Grzegorzem można porozmawiać na każdy górnolotny temat, zawsze też służy pomocą, dzięki której każdy kierowca może rozwinąć swoje skrzydła. Dzięki radom Pana Grzegorza zdałam za pierwszym razem i niestraszna jest mi teraz żadna sytuacja na drodze, a już na pewno nie lot samolotem! Jestem przekonana, że dzięki tak świetnemu pilotowaniu każdy kursant będzie mógł wznieść się na wyżyny swoich możliwości i szybować po drogach niczym ptak lub jumbo jet!!