ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B dla osób niepełnosprawnych ruchowo

2017-10-09
Kursant: Małgorzata Zarzycka


Polecam Szkołę Jazdy „Kursant” oraz instruktora, p. Sebastiana Skrętkowicza. P. Sebastian jest bardzo wymagającym, ale też cierpliwym i wyrozumiałym instruktorem, który potrafi dobrze przygotować kursantów nie tylko do egzaminu, ale również do bezpiecznej jazdy w przyszłości. Duży wpływ ma na to fakt, że jazdy odbywały się nie tylko w strefie egzaminacyjnej, ale także po całym mieście oraz o różnych porach dniach. P. Sebastian jest przychylny dla kursantów odnośnie ich próśb w zakresie wyboru trasy oraz godziny jazdy. Ponadto, przed egzaminem p. Sebastian motywuje i dodaje odwagi. Panie Sebastianie, bardzo dziękuję!