WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 3239 zł Cena promocyjna*: 3239 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-10-06
Kursant: Marta Szymańska


Dzisiaj zdałam egzamin na prawo jazdy kat. B za pierwszym podejściem, a wszystko dzięki doskonałemu przygotowaniu przez dwóch instruktorów Artura Korka i Krzysztofa Wiewióra, których serdecznie polecam. Z Krzysztofem jeździłam na początku kursu, to dzięki niemu nauczyłam się ruszać z miejsca i wykorzystać wiedzę teoretyczną w praktyce. A początki były naprawdę dla mnie bardzo trudne. Z Arturem jeździłam na jazdach dodatkowych, na których nauczył mnie precyzji w wykonywaniu manewrów, ma On niesamowite podejście pedagogiczne i potrafi wszystko wytłumaczyć i przedstawić w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Chcę Im podziękować raz jeszcze za cierpliwość, za technikę jazdy i cenne wskazówki . Naprawdę serdecznie polecam!