WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 3238 zł Cena promocyjna*: 3238 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-10-06
Kursant: Anna Madej


Kto uważa że jazda samochodem jest nie dla niego , że boi się to jest w błędzie . Sama jestem najlepszym przykładem . Jeździłam z trzema instruktorami Panem Grzegorzem Hałasem , Sebastianem Skrętkowskim i Tadeuszem Biedą . Instuktorzy bardzo cierpliwi , dobrze przygotowują do jazdy i uczą myśleć a nie jeździć na pamięć . :) Były żarty , nerwy i nie obyło się bez łez . Miałam nawet chwilę zwątpienia czy nie zrezygnować . Wykupiłam dodatkowych 40 godz jazd jako że przez pierwsze 30 oswajałam się z autem i jazdą po ulicach . Teraz na to wszystko patrzę z uśmiechem na twarzy . Egzamin państwowy praktyczny zdany za pierwszym razem .:) Polecam KURSANTA i w/w instruktorów . Anka