WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 3227 zł Cena promocyjna*: 3227 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-10-03
Kursant: KAMILLA ZIÓŁKOWSKA


Polecam szkołę KURSANT we Wrocławiu i zajęcia z instruktorem Panem Krzysztofem Radwańskim. Główna cechą Pana Krzysztofa jest wysoka kultura osobista, spokój oraz ogromny profesjonalizm w prowadzeniu zajęć z nauki jazdy. Wybiera miejsca trudne do nauki jednocześnie przekazuje ogromną wiedzę jak zawodowo powinien kursant pokonać napotkane sytuacje. Jestem już po zdanym egzaminie praktycznym i oczekuję na prawo jazdy. Bardzo się cieszę że trafiłam do Pana Krzysztofa ponieważ nauczył mnie pewności siebie, opanowania za kierownicą oraz jak radzić sobie w trudnych sytuacjach na drodze. Za każdym razem dostawałam porcję cennych wskazówek. To wszystko pozwoliło mi podejść spokojne do egzaminu oraz go zaliczyć.