ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-09-11
Kursant: Dorota B.


W dniu 08 września 2017 zaliczyłam z wynikiem pozytywnym mój pierwszy egzamin praktyczny na kat. B, wszystkie zadania wykonane poprawnie. Ojcem tego sukcesu jest instruktor JANUSZ HYLEWICZ, którego polecam jeśli nauka metodą „na głęboką wodę” nie jest Twoją mocną stroną. Małymi kroczkami szczegółowo omawia każde zagadnienie, cierpliwie, setki razy dyktuje z wyprzedzeniem kolejne następujące po sobie czynności: który bieg, kierunkowskaz, kiedy spojrzeć w lusterka. Pomoże przytrzymać kierownicę czy sprzęgło kiedy widzi Twoje napięcie w bardziej nerwowych sytuacjach na drodze. W końcu przychodzi moment, kiedy czynności te stają się nawykowe. Na finalnym etapie szkolenia praktycznego kluczowe okazują się uprawnienia egzaminatora - poznasz metodologię czynności egzaminacyjnych i osłuchasz się z terminami stosowanymi podczas egzaminu państwowego. To doskonały instruktor dla Ciebie. Prawdziwy pedagog z mistrzowską umiejętnością przekazywania wiedzy. Nadzwyczaj ciepła, pozytywna osobowość, którego zaangażowanie daje poczucie, że znajdujesz się pod dobrą opieką. Ciągłe zachęty, motywujące pochwały oraz nadzwyczajne poczucie humoru i wiara w powodzenie nie pozostawiają w Twojej głowie miejsca na wątpliwość w powodzenie tej edukacji. Chciałabym także polecić ADRIANA WRÓBLA, który przeprowadził ze mną (w zastępstwie) praktyczne szkolenie przed egzaminem. Profesjonalny instruktor, którego uwadze nie umknie żaden szczegół. Prowadzi również w OSK zajęcia z teorii. Wysoki poziom merytoryczny, udało się ogrom wiedzy sprawnie zmieścić w kilkunastu godzinach zajęć, starczyło nawet miejsca na wdrożenie przed każdymi kolejnymi zajęciami autorskich testów przypominających. Moje notatki okazały się clou do zaliczenia egzaminu teoretycznego za pierwszym podejściem i maksymalną ilością punktów.