ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B na automacie

2017-07-11
Kursant: Monika


Chciałam wszystkim polecić szkołe jady Kursant.Mimo tego ,że brałam tu lekcje po wcześniejszm kursie ,to uważam że dobrze jezdzić nauczył mnie Pan Sebastian Skrętkowicz,który jest wymagajacym ale zarazem cierpliwym instruktorem.Udzielał mi wielu cennych rad a wszystkie moje niedociągnięcia ćwiczył ze mną tak długo aż nauczyłam się wykonywać je bezbłednie co zaowocowało u mnie zdaniem egzaminu praktycznego za pierwszym razem.Uważam ,że pan Sebastian jest profesjonalistą w tym co robi i nauczy dobrze i bezpiecznie jezdzić każdego przyszłego kierowcę.Panie Sebastianie dziękuje jeszcze raz bardzo za świetne przygotowanie do egzaminu i życzę wielu sukcesów zawodowych .Polecam