WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 3059 zł Cena promocyjna*: 3059 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-06-23
Kursant: Andrzej


Kurs zrealizowany pod okiem pana Krzysztofa Wiewióra. Bardzo cierpliwy i opanowany instruktor, przygotowujący kursanta bardzo dobrze pod kątem bezpiecznego prowadzenia samochodu. Pan Krzysztof pomógł w opanowaniu techniki jazdy, z którą przez dłuższy czas miałem problem. Jednak dzięki uporowi i zaangażowaniu obu stron, udało się to w końcu opanować i jeździć bezpiecznie. Zatem szczerze polecam Krzysztofa Wiewióra, instruktor z powołania, naprawdę interesujący się losem kandydata na kierowcę. Kolejną osobą, o której wspomnę jest pan Artur Korek, dzięki niemu udało mi się uwierzyć we własne umiejętności za kierownicą. Po jeździe z Arturem byłem bardzo podbudowany. Zatem jak chcesz nauczyć się jeździć w przyjemnej atmosferze to polecam. Co do egzaminów wewnętrznych to uważam, że są zbyt drobiazgowe. O ile sens takich można by wytłumaczyć kwestią dbania o dobre przygotowanie, o tyle po kilkukrotnym nie zdaniu egzaminu wewnętrznego, to coś jest nie tak . Egzamin w WORD jest łatwiejszy, i szczerze mniej stresujący niż w kursancie. Tak naprawdę nauka jazdy samochodem zaczyna się dopiero po odebraniu prawka. Jak się jedzie bez „hamulcowego” to trzeba bardzo bacznie obserwować otoczenie wokół auta. I mieć bardzo ograniczone zaufanie do innych użytkowników drogi.