WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 3045 zł Cena promocyjna*: 3045 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-06-16
Kursant: Grzegorz Jasiński polecony przez Krzysztofa Skrobisza


Ogromnie polecam pana Grzegorza Jasińskiego do nauki jazdy kat. B. Jego sposób nauczania, tłumaczenia zasad jazdy i ich zrozumienia, sposób przekazywania wiedzy jest niesamowity. W trakcie jazdy, Grzegorza chce się po prostu słuchać, jak muzyki w radiu. A każde pytanie o interpretację wielu różnych i ciężkich sytuacji na drodze, które mogą nas spotkać, potrafi wyjaśnić tak zrozumiale, że nie musiałem zadawać kolejnego pytania. Jeśli coś mi nie wychodziło, on widział to i z jego cierpliwością ćwiczyliśmy do skutku. Jego sposób nauki doprowadził do tego, że rozumiałem bezbłędnie każdą komendę egzaminatora, a egzaminator po zaliczonym egzaminie zapytał, kto był moim instruktorem jazdy.. Pozdrawiam Grzegorza i dziękuję, że zaliczyłem egzamin za pierwszym razem. Jeszcze raz polecam bardzo serdecznie.