WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 3038 zł Cena promocyjna*: 3038 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-06-15
Kursant: Izabela Brodziak


Nie wyobrażam sobie lepszego instruktora od pana Tomasza Woźniaka. Jeżeli ktoś się dopiero zapisuje na kurs to polecam o niego podpytać ;) Dzięki jego cierpliwości i zaangażowaniu zdałam egzamin teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym razem. Z jednej strony bardzo się cieszę ale z drugiej strony wcale bym nie narzekała gdybym mogła pojeździć jeszcze przez kilka dodatkowych godzin z Panem Tomaszem ;) Nie dość, że jest bardzo cierpliwy i wszystko świetnie tłumaczy (jak trzeba to czasami jedną rzecz po kilka razy za co jestem bardzo wdzięczna ;) ) to podczas kursu atmosfera jest po prostu genialna :) Kiedy trzeba to Pan Tomek jest poważny i zwróci uwagę ale kiedy można pożartować to jest wesoło i jestem pewna, że każdy kursant będzie czuł się dobrze w jego towarzystwie przez te 30 godzin. Jednym zdaniem pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie! :) Pani Izka a.k.a. Izabela przez jedno L ;)