WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 3030 zł Cena promocyjna*: 3030 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-06-12
Kursant: Rafał


Teoria: Edward Nowicki. Wykłady wspominam bardzo miło, widać, że Panu Edwardowi zależy na tym, aby kursant dogłębnie zrozumiał aspekt bezpieczeństwa na drodze. Praktyka: Cezary Karpiński. To postać wyjątkowa, znakomity instruktor nauki jazdy, cnotę cierpliwości ma opanowaną do perfekcji, dodatkowo Pana Czarka cechuje duże poczucie humoru, które potrafi rozluźnić nawet najbardziej napiętą sytuację na drodze, a jest to niezmiernie ważne, albowiem to właśnie w stanie rozluźnienia jesteśmy w stanie podejmować bardziej racjonalne decyzje. Jazdy z Panem Czarkiem to proces bezstresowy, proces podczas którego zaczynamy wierzyć w siebie jako kierowca, to zaś jest kluczowy moment drogowego rozwoju, bez którego nie możemy wskoczyć na wyższy poziom, a Pan Czarek to umożliwia, trzeba być tylko dostatecznie otwartym i pokornym. Dziękuję bardzo Panie Czarku i serdecznie pozdrawiam :) Teoria oczywiście zdana za pierwszym razem, praktyka również, de facto, jak się okazało, egzamin w Wordzie, był tylko formalnością.