ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B na automacie

2017-05-13
Kursant: Natalia Ch


Witam, chciałabym z czystym sumieniem polecić każdemu szkołę jazdy KURSANT. Moim instruktorem był Pan Sebastian Skrętkowicz jest to bardzo wymagający instruktor ale dzisiaj to Jemu zawdzięczam zdany egzamin na prawo jazdy. Pan Sebastian okazał się cierpliwym instruktorem i ćwiczył ze mną pewne niedociągnięcia tak ze opanowałam je perfekcji. Panie Sebastianie jeśli Pan to czyta to jeszcze raz z całego serca dziękuję. Praca ze mną pewnie nie należała do najłatwiejszych ale dzięki cierpliwości i Pana zaangażowaniu dziś mogę cieszyć się moim sukcesem. Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego dobrego w dalszej pracy. Pozdrawiam Natalia.