WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 2975 zł Cena promocyjna*: 2975 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-05-09
Kursant: I.Drzewiecka


Do Kursanta trafiłam za radą koleżanki w dobre ręce pana Z. Kulpy, który na samym początku bardzo precyzyjnie określił moje słabsze strony, nad którymi powinnam więcej popracować. Instruktor godny polecenia wymagający, konkretny, dokładny, zobaczył we mnie potencjał kierowcy, naładował pozytywną energią. Bardzo dobrym instruktorem jest też pan C. Karpiński spokojny, opanowany. Nigdy nie odmówił pomocy, jako były egzaminator, podsunął mi wiele cennych rad. Mój sukces zawdzięczam również panu T. Biedzie, który razem ze mną ciężko nad nim pracował. Rozwiał moje wątpliwości dotyczące tego czy nadaję się na kierowcę. Ma niesamowitą cierpliwość, opanowanie, spokój. Czuję, że nie tylko zdałam egzamin u wymagającej pani egzaminator, ale jestem też przygotowana do jazdy w ruchu miejskim. Dziękuję !!! :)