WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 2973 zł Cena promocyjna*: 2973 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat B

2017-05-05
Kursant: Maria Jałowiecka


Z całego serca polecam mojego super instruktora Pana Wojtka Bartczaka! Zazdroszcze cierpliwości bo wiele razy potrafiliśmy wałkować jedną rzecz byle w końcu było dobrze. Zawsze wesoło, świetna atmosfera na kazdej jezdzie i trochę smutno, że cała przygoda z nauką jazdy już za mną ale zdany egzamin państwowy to najlepsza nagroda jaka może być :) i jak to Pan Wojtek mówi - nie, że się udało tylko zdałam bo umiem. Serdeczne pozdrowienia! :) ps. żeby nie było samych miłych rzeczy, to czasem też się sprzeczaliśy przez moją upartość ale przecież wyszło mi to na dobre. ŻYCZĘ SAMYCH ŚWIETNYCH KURSANTÓW (TAKICH JAK JA :P)