Ładowanie strony
WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 2930 zł Cena promocyjna*: 2930 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Kurs na instruktora nauki jazdy

2017-04-03
Kursant: Ewelina Mosiężna


Kilka słów na temat kursu dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy. Polecam OSK Kursant jako dobre miejsce do zrobienia tego kursu. Dogłębne przygotowanie merytoryczne głównie ze strony Pana Stanisława Łobody, dla którego nie ma pytań bez odpowiedzi, daje poczucie pewności na egzaminie, który zdałam za pierwszym razem. Kolejną osobą, która bardzo pomogła mi w dobrym przygotowaniu do egzaminu był instruktor Adrian Wróbel, u którego odbyłam połowę obserwacji. Adrian posiada ogromną wiedzę i umiejętność przekazania jej za stoickim spokojem. Pomimo tego, że byłam tylko obserwatorem na jazdach prowadzonych przez Niego zawsze odpowiadał na moje pytania i udzielał praktycznych wskazówek jak uczyć innych, a przede wszystkim jak przygotować się do egzaminu, żeby go zdać. Dzięki Adrian raz jeszcze!