ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat D (z B)

2017-03-30
Kursant: Michał Dębski


Chciałbym zamieścić swoją opinię na temat przygotowania mnie do egzaminu na prawko kat D.Muszę przyznać że wszyscy instruktorzy z Kursanta są profesjonalistami w swojej dziedzinie.Jednakże osoba która tak naprawdę przygotowała mnie do samego egzaminu to p.Dariusz Świderski.Chciałbym jemu szczególnie podziękować za przygotowanie mnie do części praktycznej,z której wyszedłem celująco na egzaminie.Nie dość że dobry fachowiec w swojej dziedzinie to teraz dobry kolega który zawsze coś pomoże oczywiście w kwestii autobusowej,polecam z czystym sumieniem.Na prawo jazdy zdałem za pierwszym podejściem 30.12.2015r.