ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat D (z B) + kwalifikacja wstępna przyspieszona - pakiet

2017-03-28
Kursant: Grzegorz Wróblewski


Składam gorące podziękowania dla OSK Kursant za przeprowadzony kurs kat. D z kw. przysp. Dwa egzaminy, z przekazaną przez Państwa wiedzą, były formalnością. Szczególnie dziękuję p. Darkowi Swiderskiemu, za zrealizowanie naprawdę szybkiego kursu i indywidualne podejście do mojej osoby, wiedzę i sposób jej przekazania! Było super!:) A także p. Krzysztofowi Dąbrowskiemu vel. Siatkarz! Panie Krzysztofie, współpraca z Panem, to czysta finezja! Przekazana przez Pana wiedza daje realną korzyść w życiu codziennym. Wypracowany przez Pana sposób jej przekazania nieustannie mi imponuje, zachęcam Pana do kontynuowania tej inicjatywy. Pozdrawiam serdecznie i szczerze dziękuję!:)!Grzegorz Wróblewski.