ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat D (z B) + kwalifikacja wstępna przyspieszona - pakiet

2017-03-27
Kursant: Robert Wawrzyniak


Z czystym sercem mogę zarekomendować kurs na kat. D. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone sa przez instruktorów dla których celem jest nauczyć a nie tylko uczyć. Efektem tego jest egzamin zdany za pierwszym razem. Wszyscy sa zaangażowani w swoja pracę, czuje się, ze to nie tylko zwyczajna robota ale i pasja. Nie bez znaczenia jest atmosfera panująca na zajęciach, spokój, cierpliwość, wyrozumiałość i poczucie humoru instruktorów znacznie ułatwiają naukę nowego zawodu. Dziękuję wszystkim, fachowcy pierwsza klasa. Szczególnie jednak chciałbym podziękować Panu Darkowi Swiderskiemu, oprócz tego, ze był jednym z moich instruktorów koordynował także moje zajęcia w tak elastyczny sposób, ze dało się pogodzić kurs z pracą i życiem rodzinnym. Potrafił tez tak zmotywować mnie do przystąpienia do egzaminu, ze nie zwlekałem i poszedłem za ciosem. Było warto, serdeczne dzięki.