ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy kat D (z B) + kwalifikacja wstępna przyspieszona - pakiet

2017-03-25
Kursant: Bartłomiej Gęza


"Szybka akcja",tak w dwóch słowach mógłbym opisać ten kurs.A teraz po zdaniu na temat instruktorów.. Stanisław Łoboda-znakomity fachowiec.Jego teoretycznych wykładów z przepisów ruchu drogowego oraz ciekawostek dotyczących jazdy,obsługi oraz eksploatacji autobusu można słuchać godzinami.Sprawił,że jazda autobusem to dla mnie niebywała przyjemność pomimo,że nie miałem w planie robić tej kategorii prawa jazdy.Zdecydowany faworyt no miana "SUPER INSTRUKTORA". Krzysztof Kalinka-profesjonalizm i indywidualne podejście do kursanta oraz duże poczucie humoru,to cechy,które wyróżniają tego instruktora.Jazda z Nim,to przyjemność. Dariusz Świderski-jako były żołnierz zawodowy bardzo się cieszę,że udało mi się trafić na kogoś "po fachu".Forma przekazywania wiedzy typowo wojskowa,krótko zwięźle i na temat.Wszystkie jego uwagi wprowadziłem w życie i zdałem egzamin bezbłędnie!Mimo nietypowego warsztatu pracy zdecydowanie polecam tego instruktora i chciałbym mu bardzo podziękować za zaangażowanie jak również za pomoc przeddzień mojego egzaminu :) PS.Instruktor Krzysztof Dąbrowski.Plus za wiedzę teoretyczną,wielki minus za brak umiejętności jej przekazania oraz za podejście do kursanta.NIE POLECAM!