Ładowanie strony
WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 2814 zł Cena promocyjna*: 2814 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy B1 od 16 lat

2016-12-19
Kursant: Paulina Bednarska


Chciałam podziękować Panu Grzegorzowi Hałas za wspólne podróżowanie po Wrocławiu, (którego niestety dalej Pan nie zna) za to, że nawet gdy byłam ostatnią kursantką danego dnia, to i tak miał Pan tyle zapału i dobrego humoru, jakby właśnie zaczynał pracę. Dziękuję również za to, że ma Pan więcej cierpliwości niż większość nauczycieli w szkołach. Naprawdę polecam Pana Grzegorza jako instruktora, ponieważ współpraca z nim to czysta przyjemność. Dowodem może być to, iż zdałam za drugim razem. Po prostu chciałam jeszcze wrócić na kilka lekcji do Pana Grzesia. Wiem, że ma Pan natłok kursantów, ale osobiście uważam, że lepiej tak niż inaczej, dlatego tak bardzo Pana rekomenduję.