Ładowanie strony
WYPEŁNIJ FORMULARZA ABY ZAPISAĆ SIĘ NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Cena regularna: 2803 zł Cena promocyjna*: 2803 zł
Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

Prawo jazdy B1 od 16 lat

2016-12-13
Kursant: Kacper Nieznalski


Chciałbym podziękować szkole Kursant za przekazaną wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Jazda na drodze niestanowi żadnego problemu, a stres oraz chwile niepewności zostały wyeliminowane wraz z ukończeniem kursu i zdaniem egzaminu państwowego za pierwszym razem! Nie dokonałbym tego bez współpracy z Panem instruktorem Grzegorzem Hałasem. Pan Grzegorz jest w pełni zaangażowany w swoją pracę i dzięki jego doświadczeniu w szkoleniu kursantów egzamin był dla mnie tylko czystą formalnością. W mojej ocenie szkoła Kursant jest szkołą godną polecenia i życzę wszystkim dobrego wyboru szkoły i zdanego egzaminu za pierwszym razem! Pozdrawiam Kacper