ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSUPARAGON FAKTURA

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Po dokonaniu opłaty należy w terminie 7 dni zgłosić się do biura celem podpisania umowy.

Jestem świadoma/y, że dokonując rezygnacji ze szkolenia przed rozpoczęciem kursu opłata manipulacyjna wynosi 200 zł.

Opinie o kursach

B

2016-08-03
Kursant: Magda Leszczyńska


Polecam bardzo serdecznie mojego instruktora pana Grzegorza Halasa! Jestem po kursie b1, ktory rowniez przeprowadzal Pan Halas. Duza wiedza,zrozumienie, a przede wszystkim zaangazowanie, ktore sprawilo, ze oba egzaminy zdalam za pierwszym razem. Wszystkim wybierajacym sie na kurs do Kursanta polecam pana Grzegorza poniewaz profesjonalnie przekazuje wiedze, ktora owocuje sukcesem. Nie uczy jazdy na pamiec, lecz myslenia za kierownica. Aniol nie instruktor. Kazda godzina spedzona z Panem Grzegorzem to przyjemnosc, ktora przeklada sie na wzrost umiejetnosci prowadzenia samochodu. Egzamin wewnetrzny przeprowadzal Pan Tadeusz Bieda, ktory jest mistrzem w swoim fachu. Wszystkim serdecznie polecam. Do zobaczenia na drodze :)