ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

B

2016-07-11
Kursant: Patrycja


Serdeczne podziękowania dla OSK Kursant, a w szczególności dla Pana Sylwestra Butwickiego, dzięki któremu moja nierówna walka z wrocławskimi skrzyżowaniami zakończyła się sukcesem już przy pierwszym podejściu ;) Pan Sylwester to nie tylko rzetelny, zaangażowany i kompetentny instruktor, który jeździć nauczy nawet najbardziej opornego kursanta, ale i człowiek wyrozumiały, o wielkim poczuciu humory. Jazdy przebiegały bezstresowo w przemiłej atmosferze, były dla mnie czystą przyjemnością. Tydzień temu odebrałam swój dokument, a dzięki doskonałemu przygotowaniu samodzielna jazda nie jest dla mnie niczym strasznym ;) Dziękuję i pozdrawiam !