ZAPIS NA KURS
Zamknij

KURS *

DATA KURSU

Zapisz sięZamknij

Chcę otrzymywać najnowsze informacje na temat mojego kursu oraz aktualnych przepisów drogowych i promocji w OSK Kursant na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularz dla potrzeb niezbędnych do realizacji zapisu na kurs (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Opinie o kursach

prawo jazdy kat D+ kwalifikacja

2015-02-09
Kursant: marcin L.


witam.jestem bardzo zadowolony z tej szkoły i z czystym sumieniem polecam ją wszystkim . idąc do tej szkoły myślałem ze hasła typu 1miejsce w zdawalności word są czystym marketingiem lecz teraz wiem ze to czysta prawda . profesjonalizm , wiedza i duże doświadczenie to bez dwóch zdań KURSANT !!!!! pozdrawiam i dziękuję wszystkim pracownikom . szczególne podziękowania dla Aleksandry Szymańskiej wielki profesjonalizm , zaangażowanie i szalenie miła obsługa o nic nie trzeba było pytać dwa razy . co do instruktorów pozdrawiam wszystkich , na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan Krzysztof i Pan Dariusz Ś. wiedza , opanowanie profesjonalizm po prostu wiedzą co robią i dlaczego .Pan Stasiu wiedza jest ale opanowania zero , Proszę pana nie wrzeszczymy na kursantów zawsze można zmienić pracę . nie muszę dodawać że egzaminy zdane za pierwszym razem :)!!!!!!